Images

Amann Girrbach встановлює нові стандарти цифрових стоматологічних технологій.

Будучи піонером у впровадженні дентальних CAD/CAM систем, Amann Girrbach є одним із провідних інноваторів у галузі цифрового стоматологічного протезування.

Завдяки величезному досвіду в розробці цифрових рішень, а також орієнтації на потреби клієнтів, амбітна компанія з Форарльберга (Австрія), створює неперевершені за якістю та надійністю продукти для передових стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій.

Компанія Amann Girrbach вже давно зарекомендувала себе в глобальному стоматологічному секторі, як гарант матеріалів найвищої якості та продвинутих системних рішень. Максимальна задоволеність клієнтів, а також кількість партнерів, що постійно зростає у понад 90 країнах світу, підтверджують це кожного дня!

Майбутнє стоматологічних технологій, безсумнівно, є цифровим. І саме тому компанія Amann Girrbach постійно інвестує у розробки новітніх технологій для забезпечення своїх клієнтів бездоганною функціональністю та надійністю своїх систем. А найкращі у світі матеріали гарантують створення естетичних реставрацій та яскравих посмішок.

 

Компанія AG Premium є офіційним представником Amann Girrbach в Україні та презентує лінію товарів для цифрового виробництва. Ми забезпечуємо не тільки продаж, але й гарантію та сервіс на найвищому рівні. Команда технічної підтримки клієнтів AG Premium сертифікована виробником, має величезний досвід у впровадженні CAD/CAM систем та здібна швидко та якісно вирішити будь-яке завдання.

Більш того, ми розуміємо важливість інформаційної підтримки своїх клієнтів, і тому впроваджуємо серію курсів та семінарів по роботі з рішеннями Amann Girrbach.

Тому, що преміум бренд потребує преміум відношення до клієнта. Ви можете на це розраховувати!